top of page
Vyhledat
  • Aurum momentum

Polovina březosti za námi

Dnešní den má Aura 30 dní od nakrytí. To znamená polovina březosti. Břicho se jí začíná docela viditelně rýsovat. Ubrala i na energii, se kterou obvykle prohání kočky.

Ten měsíc utekl strašně rychle a teprve teď nabere vývoj štěňat na obrátkách. V tuhle chvíli mají sotva 2 cm, ale za následující měsíc se z nich stanou kompletní psi. Opravdu je to fofr a klobouk dolů před tím, jak si s tím příroda umí poradit.

Aura omezuje pohyb v tom smyslu, že příležitost prohnat kočku využívá jen tak zlehka. Zatímco za normálních okolností sprintuje, včera na procházce provedla vášnivý ale uvážlivý běh. Víc odpočívá a rozhodně je kontaktnější. I když...ocud pocud :)


A zatímco Aura odpočívá, my se po večerech prokousáváme dotazníky a láme si hlavu s tím, jak vybrat ty nejlepší zájemce. Překvapuje nás, kolik z nich neplánuje uchovnění psa. Přitom pro nás je právě tohle prioritou - mít možnost podílet se na vývoji tohoto mladého a stále ještě neustáleného plemene. Tím spíš, když hnědá varianta se stává spíše raritou.

161 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page