top of page
Vyhledat
  • Aurum momentum

Do nových rodin a domovů

Na konci 7. týdne přišel ten nejlepší čas, aby dovednosti a lásku rozvíjela štěňata ve svých vlastních smečkách. Loučení to bylo vlastně radostné, protože víme, že se budou mít skvěle.

Poslední společný týden uběhl strašně rychle a v docela svižném tempu. Naše akční trio dovádělo na zahradě, prozkoumávalo, rozvíjelo komunikaci i talent, jak nejlépe kousnout do achilovky :)

V sobotu do nových rodin vyrazili Bismut a Bora. Ti dva byli nerozluční, ač on vážil při odchodu 4,9 kg a ona "jen" 3,1 kg. Měli ale stejné tempo - pošťuchování, řádění, provokování a vzájemného mučení :) Co on válcoval velikostí, to ona doháněla hbitostí a urputností.

Berylovi jsme naplánovali odjezd na neděli, aby to pro Auru nebyl takový šok. Největší mazel se s námi rozloučil celkem spořádaně a bez protestů.

Budou nám chybět, ale na druhou stranu víme, že jsme pro ně udělali maximum. Teď už ta další maxima musí posouvat jejich noví lidští společníci. A my budeme moc rádi sledovat, jak z nich rostou šťastní a sebevědomí psi. Snad se nám podaří hnědou variantu barvy rozšířit dál a Beryl, Bismut nebo Bora budou chovní.

Udělalo by nám to radost tím spíš, že to jsou Aury poslední potomci.

646 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page