top of page
Vyhledat
  • Aurum momentum

Chystáme se na Béčka

Vůbec jsme to neplánovali, ale když se sešly okolnosti (Aura začala hárat ve správnou chvíli a mezi uchovněnými psy se objevil hnědý fešák) tak hezky - řekli jsme si, že je to příležitost. Možnost, jak rozšířit řady strakáčů o dnes už poměrně raritní hnědé zbarvení.


A tak se zrodil plán, který počítal s podstatným faktem: totiž že Aura bude ke krytí naprosto a úplně svolná. Žádná asistence, necháme věcem volný průběh. A jak jsme řekli, tak se také stalo. Ačkoliv to byl první den tzv. tvrdého lockdownu, zvládli jsme cestu z Prahy do jižních Čech bez jediné kontroly.

Aura byla v dobrém rozmaru, Bruffy tzv. "vždy připraven" a do toho svítilo sluníčko a bylo vlastně fakt hezky. Všechno se seběhlo hladce a rychle. Odpoledne jsme odjížděli a uspokojení byli - myslím - všichni :-)


Štěňata, která se - když se všechno podaří - narodí na přelomu dubna a května, budou pouze hnědo-žluto-bílá a krátkosrstá. Na konci března budeme moudřejší, jestli se výlet za Bruffym vydařil.


Děkujeme Lence (majitelce Bruffyho) za trpělivost a moc laskavý přístup. A velké poděkování patří i Janě, která nám dělala odborný dozor a morální podporu!


Dokud nebude jasno, rezervace na štěňata ještě nepřijímáme. Děkujeme za pochopení ;-)Doporučujeme sledovat naše stránky nebo facebookový profil.

566 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page