top of page
Vyhledat
  • Aurum momentum

Aura čeká štěňata

Přesně 25. den březosti jsme zašli na ultrazvukové vyšetření. To potvrdilo, že krytí dopadlo úspěšně a Aura čeká svoje druhé potomky.


Příprava na vyšetření trvala nakonec déle než jeho samotný průběh. Aura si návštěvu veteriny moc neužívá, natož aby u toho ležela na zádech. Nakonec to ale zvládla, a tak naše paní doktorka stihla spočítat minimálně čtyři plodové obaly se štěňaty (na fotce vidíte plodový obal jako černou fazolku se světlým vnitřkem - a to je štěně). Kolik jich nakonec ale bude, to se dozvíme za dalších cca 35 dnů.

Jisté je, že všechna štěňata budou po rodičích ukázkově hnědo-žluto-bílá a s krátkou srstí. Rozbíháme proces komunikace se zájemci, kterých je v tuto chvíli už opravdu hodně.


Protože nám extrémně záleží na tom, abychom budoucí psy a fenky předali do těch nejlepších možných rodin, čeká na zájemce vyplnění dotazníku (s celou řadou více či méně všetečných otázek) a na některé také "telefonní" pohovor.


Víme, že zdaleka nebudeme schopní uspokojit každého. Přesto věříme, že se v procesu vybírání budoucích majitelů setkáme s lidmi, kteří budou mít porozumění :) I když to bude třeba znamenat, že budou náhradníci nebo že je odmítneme.

192 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page