top of page
Vyhledat
  • Aurum momentum

Štěňata mají na webu své profily

Trvalo to týden, než jsme dotáhli tyhle maličkosti: jména a fotky. Teď se můžete podívat do menu stránek, kde má každé štěně svoji malou galerii a první kraťoučký popis.

Jména: I tentokrát jsme sáhli po osvědčené periodické tabulce chemických prvků. Počet možností dvakrát převyšoval počet štěňat, takže bylo z čeho vybírat. Nakonec jsme do hry poslali bor, beryllium, berkelium a bismut :)


Fotky: Možná si řeknete, proč je těch fotek jen hrstka? To proto, že vyfotit týdenní štěně je docela těžká věc. Zkusili jsme je vzít na sólo dečku potom, co usnuli po krmení. Jenže i tak sebou strašně mrskala, v podstatě byla pořád v pohybu - ať už hlavou nebo tělem. U toho všeho asistovala Aura, takže...jsme nechtěli příliš trápit je, jí i nás. Snad to časem bude lepší :)


Rysy: Ač jim je teprve týden, každý z nich se už nějakým drobným způsobem začíná projevovat. Jsou to jen střípky, opravdu malé a nemusí vůbec nic znamenat. Přesto jsme je chtěli zmínit. Třeba se nad nimi jednou společně s jejich majiteli zasmějeme.


Tak jde čas: Do záložky jsme přidali i prostor pro časoběrné postřehy. Pokud čas a situaci dovolí, budeme průběžně aktualizovat. Třeba příští týden čekáme, kdo bude premiant a otevře první oko/oči :)

147 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page