top of page
Argenta aka Arya

Po narození vážila nejméně, ale to ji rozhodně nijak neomezovalo. Rychle roste a její roztomilost spočívá v urputnosti, se kterou se vrhá na kojení. No a ta bílá maska je prostě...boží. 

Z Argenty roste pěkná dračice. Vzrůstem je sice drobnější, ale dohání to temperamentem, odvahou a chutí prozkoumávat místa, věci i lidi. Je to nadšený kontaktní pes, který svojí energií dokáže vytvořit spoustu radosti. Máma Aura jí věnuje nejvíc výchovných "pohlavků", protože je to doopravdy diblík. A odvaha? Její druhé jméno! Zatímco ostatní štěňata se vysavače spíš bojí, Argenta ho vítá s mrskajícím se ocáskem a rozhodně jí přijde jako dobrá zábava doprovázet ho jančivým skákáním. 

Neměli bychom to říkat, ale...přirostla nám k srdci asi nejvíc :)

Nový domov našla v Teplicích u prima rodiny, která ji přivítala s otevřenou náručí. 


 

Květen 2020

 

Střela byla už jako prcek, nevypadá to, že by jí tahle radost ze života chtěla opustit :) Ať už se to týká zdolávání zahrady, prohánění koček nebo procházek kolem jezera Milada. Arya se má podle všech indicií vážně fajn. 
 

Prosinec 2020

 

Arye i po roce zůstává suverénně nejoriginálnější kukuč ze všech štěňat. Hodně v ní vidíme Auru. Zůstává divoškou, kterou doma malinko rozmazlují. A my se jim nedivíme. 
 

bottom of page